FOLANDROL

Doplněk stravy pro muže s obsahem myo-inositolu a selenu, který přispívá k normální spermatogenezi

Doplněk stravy k péči o mužské reprodukční zdraví v období, kdy se pár snaží o početí potomka. Díky svému složení Folandrol podporuje přirozenou tvorbu spermií a jejich zrání (selen) a přispívá k jejich ochraně před oxidativním stresem (vitamin E).

FOLANDROL je vhodný jako doplněk stravy v případě zvýšené potřeby anebo při nedostatku látek, ze kterých je složený. Inositol je vitamín skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle převážně ve formě myo-inositolu, a který je součástí buněčných membrán.

Každý sáček přípravku Folandrol obsahuje 1 g inositolu, 30 mg L‑karnitinu, 30 mg L‑argininu, 30 mg vitaminu E, 0,2 mg kyseliny listové, 0,055 mg selenu, sacharózu, kyselinu citronovou, emulgátory: estery sacharózy, sladidla: acesulfam K, aspartam, barviva: beta-karoten, protihrudkující látku: oxid křemičitý.

FOLANDROL je dostupný ve formě bílého prášku v sáčcích.

Balení obsahuje 30 sáčků.

Jednoduché podávání:

Sklenici naplňte vodou. Otevřete sáček a jeho obsah nasypte do sklenice. Míchejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Celý obsah sklenice vypijte. Pokud Vám lékař doporučil dávkování, dodržujte ho.

Složení Folandrol® V jednom sáčku %RHP* 
v doporučené denní dávce
Inositol 1000 mg není stanovena
L-Karnitin 30 mg není stanovena
L-Arginin 30 mg není stanovena
Vitamin E 30 mg 250 %
Kyselina listová 200 µg 100 %
Selen 55 µg 100 %

* RHP = referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování:

Folandrol se může užívat kdykoliv v průběhu dne. Doporučená denní dávka je obsah jednoho sáčku, pokud lékař nerozhodne jinak.

Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Přípravek se smí užívat jen perorálně. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Optimální doba podávání je alespoň 2-3 měsíce.

Doplněk stravy Folandrol není vhodný pro děti do 12 let a pro pacienty trpící fenylketonurií. Uchovávat mimo dosah dětí.

Důležité látky obsažené v přípravku Foladrol

Aktivní látky:

Myo-inositol, L-karnitin, L-arginin, vitamin E, kyselina listová, selen

Myo-inositol

Vitamin skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je součástí buněčných membrán a podílí se na výměně informací mezi buňkami. 

Kyselina listová

Sehrává důležitou úlohu v procesu dělení buněk. Přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání a má rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost. Užívání kyseliny listové je doporučováno, protože přispívá k přirozenému fungování imunitního systému a přispívá k přirozené tvorbě krve.

Selen

Podporuje přirozenou tvorbu buněk (spermií) a jejich zrání. Taktéž přispívá k přirozenému fungování imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamin E

Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.